МЕРЕЖА ТУРИСТИЧНИХ АГЕНЦІЙ

МЕРЕЖА ТУРИСТИЧНИХ АГЕНЦІЙ

Авіаквитки

Феєрія мандрів, Феєрія мандрів Львів, Турагенції/Турфірми Львів, Турагенції/Турфірми Львів Центр, Гарячі тури, Тури Європою Львів, Автобусні тури Європою Львів, Тури по Україні, Авіатури Львів, Гарячі тури на море зі Львова, Авіаквитки Львів, Відпочинок на морі зі Львова, Гарячі тури в Єгипет Львів, Туреччина Львів, Дешеві тури Львів, Акційні тури Львів.

У нас Ви можете забронювати і придбати авіаквитки у всі країни світу: на регулярні рейси, чартерні та бюджетні авіалінії.
Ми підберемо для Вас найбільш вигідні та зручні авіаквитки

Подарунковий сертифікат

Будьте оригінальними, даруйте враження! Адже ніщо не замінить безцінних емоцій від подорожі в омріяні країни!
Подарунковий сертифікат на подорож - це попередній платіж, який дає можливість його власнику обрати тур, на суму, еквівалентну його номіналу. Ми можемо зробити для Вас іменний та неіменний сертифікати на будь-яку суму. Вам лише потрібно попередньо зателефонувати і замовити сертифікат, згідно Ваших побажань.

Illustration

Умови використання подарункових сертифікатів:●якщо обраний тур є дорожчим, ніж номінал сертифікату - потрібно доплатити різницю у сумі готівкою у національній валюті по курсу оператора на момент оплати●у разі, якщо обраний тур є меншої вартості, ніж номінал сертифікату - різниця не повертається●термін дії сертифікату 12 місяців з моменту покупки●подарунковий сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів, а лише на придбання туристичного продукту.

Авторські тури з Ігорем та Валентиною Захаренко

Дуже важливу роль в груповому турі відіграє супроводжуючий гід, який керує екскурсійною групою протягом всього маршруту. Саме від досвіду і особистих якостей супроводжуючого багато в чому залежить успіх всієї подорожі і настрій кожного туриста.
Ігор та Валентина Захаренко - досвідчені гіди і завзяті туристи, які і тижня не можуть прожити без подорожей.
Тури з Ігорем та Валентиною Захаренко - прекрасна можливість відправитися в незабутню подорож з одними з найобдарованіших, ерудованих і харизматичних гідів Феєрії України! Багаторічний досвід туристичних поїздок, виняткове вміння організувати чудову програму, відповідальність і почуття гумору - гарантія Вашого цікавої, неординарної, пізнавальної подорожі і феєричного відпочинку!

Дякуємо, що Ви обрали нашу туристичну агенцію

Контакти

Графік

Пн-Пт: 11:00 - 18:00Сб: 11:00-15:00 (за вимогою)Нд: вихідний

Адреса

м. Львів, вул. Томашівського 4

Телефон

+38 (096) 211-99-00

E-mail

au.aireef%40vl

Made with