Цікаві факти про країну Фараонів!

By | Жовтень 28, 2016

Чи знали Ви, що існують дуже цікаві факти про Єгипет,які змушують нас  розкрити для себе  цю надзвичайну та таємничу країну в іншому ракурсі? Окрім чудового Червоного моря,яке приваблює всіх туристів з різних куточків світу,Єгипет приховує в собі такі таємниці:

1. Кішка-не тільки свята тварина,але і  основна допомога на полюванні.З нею було пов’язано багато релігійних та містичних подій давніх часів.Перше зображення кішки було знайдено в Єгипті у 2600 році до нашої ери.Ця тварина була присвячена богині Бастет,яка представляла собою радість та любов до життя.Бастет була богинею танцю та материнства.egypet-koshka

2. Чи знаєте Ви, що має з’їсти египетський чоловік перед першою брачною ніччю?В Єгипті є традиція- чоловік має з’їсти 10 голубів.Говорять,що їх м’ясо надає силу та енергію чоловікові.

3. Перша косметика та гігієнічні засоби з’явились в Єгипті! Так,саме тут,тисячі років тому було придумано ножниці,щітки для волосся,макіяж та дезодорант,перука та зубна щітка з пастою. Єгипетські жінки, вперше в світовій практиці, розпочали використовувати косметику.

4. Такий рятівний  засіб,як протез- винахід,який придумали в Єгипті. Дослідження показують,що протез було зроблено єгиптянами між 1000 і 600 роками до нашої ери.Цей протез-це штучний палець ноги,який знаходиться в Каїрському музеї.Каїрський протез було вироблено з дерева та шкіри.

5. Перший в світі заповіт був написаний теж в Єгипті.Це зробив син єгипетського фараона Хафре1_e5ddd,який був будівельником другої по величині піраміди в Гізі.Його піраміда отримала назву Урт-Хафра.

6. В Єгипті керівники державою ніколи не святкували свої дні народження.Це дійсно може здатись дуже дивним,але наразі, не вияснено,що було причиною. Окрім того,народження дитини-теж не було приводом для свята.Тому, подібні свята не святкували навіть фараони.

7. Виробництво скла,фаянсу,теж є rghs9jmilwaнововведенням Єгипту тисячолітньої давнини. Батьківщиною такого матеріалу,як цемент,аналогічно є Єгипет.

8. Перший винний льох було знайдено також в Єгипті.Всі знають,що кращими експертами у винній справі є французи.Але мало хто знає,що початківцями  у винній справі є Єгиптяни.

Отже,дуже багато історичних фактів приховує Єгипет.Це неймовірна країна.Відвідавши цю країну за допомогою нашої турагенції “Феєрія мандрів”,яка знаходиться на Сихові-Ви відкриєте для себе інший надзвичайний Єгипет (Цитадель Саладіна,Магічний заповідник Рас-Мохаммед,Монастирі Св.Катерини і Св.Антонія та Павла,Храм в Карнаке,Гіза,Луксор та багато іншого).

vwqvwq07jxkiv_gbitehv4

2 thoughts on “Цікаві факти про країну Фараонів!

  1. TNTU

    Сподобалась стаття,оскільки зібраний цікавий матеріал в доступній формі.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *