м. Львів, пр. Червоної Калини, 46, р-н Сихів

+38 (096) 211-99-00

+38 (032) 221-27-52

callback callback зворотній зв'язок

lv@feeria.ua

Пошук і підбір туру

Авіаквитки

У нас Ви можете забронювати і придбати авіаквитки у всі країни світу: на регулярні рейси, чертерні та бюджетні авіалінії.

Ми підберемо для Вас найбільш вигідні та зручні авіаквитки

Подарунковий сертифікат

Будьте оригінальними, даруйте враження! Адже ніщо і не замінить безцінних емоцій від подорожі в омріяні країни!

Подарунковий сертифікат на подорож - це попередній платіж, який дає можливість його власнику обрати тур, на суму, еквівалентну його номіналу. Ми можемо зробити для Вас іменний та неіменний сертифікати на будь яку суму. Вам лише потрібно попередньо зателефонувати і замовити сертифікат, згідно Ваших побажань.

certificate

Умови використання подарункових сертифікатів:

  • якщо обраний тур є дорожчим ніж номінал сертифікату - потрібно доплатити різницю у сумі готівкою у національній валюті по курсу оператора на момент оплати
  • у разі, якщо обраний тур є меншої вартості, ніж номінал сертифікату - різниця не повертається
  • термін дії сертифікату 12 місяців з моменту покупки
  • подарунковий сертифікат не може бути використаний для отримання готівкових коштів, а лише на придбання туристичного продукту.

Медичне страхування

Збираєтесь у відпустку, відрядження чи на навчання в іншу країну? Саме час придбати страховий поліс «Подорожуючих за кордон». З полісом Ви можете бути впевнені, що несподівана хвороба чи травма не зіпсують Ваше перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу в будь-якому куточку світу.

Як користуватися полісом:

  • Обов'язково після настання стархового випадку, потрібно його зафіксувати протягом 24 годин
  • Для цього наберіть номер гарячої лінії, що вказана у полісі та назвіть номер Вашого страхвого полісу.

Авторські тури з Ігорем Захаренко

Дуже важливу роль в груповому турі відіграє супроводжуючий гід, який керує екскурсійною групою протягом всього маршруту. Саме від досвіду і особистих якостей супроводжуючого багато в чому залежить успіх всієї подорожі і настрій кожного туриста.

Ігор Захаренко - ведучий передачі «Феєрія мандрів», досвідчений гід і завзятий турист, який і тижня не може прожити без подорожей.

Тури з Ігорем Захаренко - прекрасна можливість відправитися в незабутню подорож з одним з найобдарованіших, ерудованих і харизматичних гідів Феєрії і України! Багаторічний досвід туристичних поїздок, виняткове вміння організувати чудову програму, відповідальність і почуття гумору - гарантія Вашого цікавого, неординарного, пізнавальної подорожі і феєричного відпочинку!

Дякуємо, що Ви обрали нашу туристичну агенцію